Infoturve

Ohutu ja turvaline jälgimisteenus

Meie teenuse peamine eesmärk on pakkuda klientidele lihtsat juurdepääsu piltidele nende ehitusobjektidelt. Meie infoturbe eeskirju on sel eesmärgil kohandatud.

Usaldusväärne partnerlus

Oma teenuse osutamisel kasutame üksnes usaldusväärseid teenusepakkujaid. Nõuame neilt kõigilt oma turvatasanditest kinnipidamist.

Ehituskaamera pilveteenus töötab Timespace’i platvormil, mida pakub meie pikaajaline partner Timespace Cloud Ltd. Platvormil on muuhulgas turvaline sisselogimine ja kasutajate haldamine.

Kasutajate andmeid edastatakse alati krüpteeritud kanaleid pidi.

Iga pilt loeb

Ehituskaamera pildid salvestatakse ainult ELis asuvatesse serveritesse. Hetkel on piltide salvestamiseks ja töötlemiseks kasutatavate pilveteenuste pakkujad Amazon AWS, Linode ja UpCloud. Meie serverid asuvad Frankfurdis, Londonis ja Iirimaal. Pildid eemaldatakse meie teenustes kuus kuud pärast teenuse tellimise lõppu. Varundame oma andmeid igapäevaselt ja varukoopiaid säilitatakse kolm aastat pärast teenuse tellimise lõppu.

Pildid edastatakse ja salvestatakse krüpteeritult. Alati.

Amazon AWS ja UpCLoud on CISPE liikmed Linode järgib andmekaitseraamistiku Privacy Shield põhimõtteid. Seega järgivad kõik kolm ettevõtet Euroopa infoturbe standardeid.

Loe täiendavat teavet ettevõtte Enlapser Ltd (Oy) turbe-eeskirjade kohta (soome keeles), või küsi rohkem infot meie tugikeskuselt.