Ava aken oma ehitusobjektile

Vaata platsist ajakohaseid pilte ja pääse pilveteenuse arhiivile ligi mis tahes veebilehitseja või mobiiliseadme abil.

Jälgimine

Väldi asjatuid objektikülastusi, kasuta veebilehitseja kaudu nähtavaid peeneraldusega pilte.

Dokumentatsioon

Heida pilk tagasi olulistele ehitusetappidele, paranda protsesse ja suurenda tööohutust.

Turundus

Jaga ajakohaseid pilte ja visualiseeri olulisemaid etappe imeliste aegvõttega videote abil.

Müük

Kas vajad abi või täiendavat teavet? Palun võta meie müügiosakonnaga telefoni või e-kirja teel ühendust.

+358 20 775 6125, info@ehituskaamera.ee

Ehituskaamera – seadme- ja teenusepakett

Ehituskaamera on kiire ja lihtne kasutada. Tegemist on mitmekülgse teenusega, mida saab kasutada selleks, et oma projekti ja selle ehitusetappe jälgida, dokumenteerida ja turundada. Meie pakett sisaldab tipptasemel Enlapseri kaamerat ja meie pilveteenust, millega kaamera ühendub. Meil on kaks kaameramudelit: lai panoraamkaamera Enlapser 5K ja Enlapser Dual, mis on kaamera, mis ühendab pildistamise ja videote salvestamise.

Meie pilveteenuse kaudu saad vaadata pildi- ja videovooge mis tahes veebilehitsejas ja ükskõik millises seadmes. Samuti saab jagada ajakohaseid pilte oma veebilehel. Toodame kvaliteetseid aegvõttega videoid pilveteenuse arhiivi salvestatud materjalist. Kui sinu projekt lõpeb, saad viia kaamera järgmisele töökohale. Ehituskaamerat on kasutatud selliste projektide filmimiseks, mille kestus varieerub mõnest päevas rohkem kui viie aastani.

Plaanid

Basic

Jälgimine ja aegvõttega filmimine

Pilveteenus 50 kasutajale, mis on mõeldud sinu meeskonnasiseseks kasutuseks

 • 6 pilti tunnis, piiramatu salvestusmaht
 • Üks mängija kaamera kohta
 • Aegvõttega videod tuleb tellida eraldi

Pro

Projektijuhtimine ja turundus

Pilveteenus 150 kasutajale, avaldamistööriistad, sisaldab aegvõttega videoid

 • 60 pilti tunnis, piiramatu salvestusmaht
 • Avalikud mängijad ja integreerimine * Avaldamistööriistad: logo, kuupäev, digitaalne suum, varjamine, anonüümseks muutmine
 • Tagatud kvaliteet

Enterprise

Mitme ehitusobjekti haldamine

Kohandamine ja integreerimine vastavalt vajadustele

 • Juhatuse vaade, kus on ühendatud mitu ehitusobjekti
 • Ühekordne sisselogimine ettevõtte jaoks
 • Kaamera riistvara eluea haldus
 • Pildiandmete analüüs
 • Kohandatud kaameraseadmed (aku, päikeseelement, kohapeal salvestamine, wi-fi jne)

Lisateenused

Abi paigaldamisel

Aitame paigaldamiseks parimate asukohtade leidmisel ja teeme sinuga koostööd, tagamaks et kaamerad on õige nurga all. Vajadusel leiame ja palkame töövõtja, kes paigaldab kaamerad teie töökohas.

Laenuta kaamera

Enamiku projektide puhul soovitame osta isiklik kaamera. Saad meilt kaamera laenutada lühiajalise projekti tarbeks, kui kaamera hilisem kasutamine on ebatõenäoline.

Võta oma piltidest maksimum, kasutades kvaliteetset järeltöötlust

Esitlusvideo näide Amos Rex, 2016.–2018. Aastani Lasipalatsi väljakule ehitatud uus jalustrabav muuseum

Sinu projekti esitlusvideo

Toodame vastavalt sinu soovidele sinu projekti esitlusvideo. Video sobib veebilehel või avapeol jagamiseks või projekti dokumenteerimiseks ja koolitusmaterjalina kasutamiseks. Kasutame teenusesse salvestatud materjale ja saame lisada ka muid videoid ning pilte, mis on sinu projektist tehtud. Saame lisada sellesse videosse sobivad logod, tekstid ja taustamuusika. Rahulolu garanteeritud!

Aegvõttega video

Aegvõttega töötlemata materjal, mis sobib järeltöötlusesse saatmiseks, ja vaatamiskõlblikud videoklipid. Videod sisaldavad stabiliseeritud päevaseid materjale, mis pärinevad ühtlaselt valitud ajavahemikust. Kvaliteetse töötlemata materjali võib anda järeltöötlusesse ka kolmandale isikule. Videoklippi saab kasutada esitluseks, meenutuseks või arhiivi lisamiseks.

HDD-pildiarhiiv

Edastame arhiveerimiseks kõik töötlemata originaalpildid välisel HDD-kettal.

Müük

Kas vajad abi või täiendavat teavet? Palun võta meie müügiosakonnaga telefoni või e-kirja teel ühendust.

+358 20 775 6125, info@ehituskaamera.ee

Avatud, ohutu ja turvaline

Osaleme uhkelt sellise maailma loomisel, kus teabevoog on üha kiirem ja kus austatakse ja kaitstakse samal ajal üksikisikute õigusi. Seetõttu kanname erilist hoolt oma teenuse infoturbe tagamise eest. Soovime avalikult edasi anda teenuse omadusi, teavet selle kohta, milleks seda kasutatakse, kes seda kasutab ja mis eesmärgil ning kuidas tuleks alati piltidel olevate inimeste õigusi arvesse võtta.

Meie hea töö põhimõtted

Hoolitseme sinu salvestiste eest hästi ja tagame selle, et pildid oleksid kättesaadavad just siis, kui neid vajad. Säilitame sinu pilte turvaliselt. Sina otsustad, kes ja millal nendele ligi pääseb. Koos tagame kohustuslike õigusaktide ja tööstuse suuniste järgimise.

Jälgimine või järelevalve?

Meie teenust kasutatakse tavaliselt ehitusobjektide kaugjälgimiseks. Kui kaamera on töökohast kaugemale paigaldatud, ei saa tavaliselt salvestiste pealt isikuid kindlaks teha. Teenust saab sama hästi kasutada ka siis, kui üksikisikuid on võimalik tuvastada. Sellisel juhul teeme sinuga koostööd, et allkirjastada andmetöötlusleping, mis järgib isikuandmete kaitse üldmäärusest tulenevaid nõudeid. Lisaks aitame sul luua privaatsuseeskirjad ja andmekaitse kirjelduse, nagu vaja, ning anname nõu selles osas, kuidas üksikisikute õiguseid nõuetekohaselt arvesse võtta.